Msze święte - Parafia Bolęcina

NIEDZIELA – 26.01.2020
08:00  +   Helena Żydek w rocznicę śmierci – od dzieci
10.30      Dziękczynna w 50 lecie małżeństwa Marii i Jana Mikuła z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie

17:00  +   Eugeniusz Dwornik – od córki Bożeny i wnuka Piotra

17:00  +   Ryszard Piłowski – od Andrzeja Malika z rodziną

17:00  +   Helena Wiewióra od córki Jadwigi z rodziną

17:00  +   Bożena Kołaczyk w I rocznicę śmierci i Wiesław Talaga w II rocznicę śmierci – od mamy

17:00  +  Józef, Kazimierz i Andrzej Wójcikiewicz, Wacław Rokowski, Rafał Góra, Henryk Oboza, Zdzisław Mikołajek, Stefan Mikołajek, Marian Oboza, Stanisław Bury, Wanda Michałek, Czesław Węgrzynek, Czesława Kołaczek, Kazimierz Buda, Genowefa Żydek, Antoni Łysoń, Stanisław Łysoń, Janina Mieszczak, Ewa Wojewodzic, Krystyna Książek, Sławomir Łysoń, Teodora Cibor, Ewa Socała, Edward Oboza, Helena Wiewióra, Andrzej Bury, Maria Osowska, Bożena Silvertand, Ryszard Kolber, Marian Ściga, Aniela Dwornik, Stanisław Socała, Janina Łakomiak, Michał Kizner, Stanisław Łysoń, Salomea Rokowska, Janusz Wojewodzic, Stanisław Chmiel, Karol Witkowski. Józef Wójcikiewicz, Jan Łysoń, Krzysztof Dybał, Eugeniusz Dybał, Tadeusz Dąbrowski, Leszek Kiszka, Leokadia Socała, Cecylia Łysoń, Eugeniusz Dwornik.

07:00  +   Helena i Tomasz Chmiel z synem Stefanem
18.00      za parafię

NIEDZIELA – 02.01.2020 - Święto Ofiarowania Pańskiego.
08:00  +   Kazimierz Żydek z rodzicami
10:30  +   Franciszek i Aniela Mikołajek z córką Heleną Walasek