Msze święte - Parafia Bolęcina

NIEDZIELA – 15.09.2019
08:00   +   Rozalia i Jan Wojewodzic
10:30   +   Marian Cibor w rocznicę śmierci z rodzicami Władysławem i Zofią

18:00       Dziękczynna w 67 urodziny Haliny Krupy z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie

18:00        Dziękczynna w 25 rocznicę ślubu Renaty i Pawła z prośbą błogosławieństwo Boże i zdrowie
            +   Stanisław Chmiel od córki Ewy

18.00   +   Halina Kierczak w 21 rocznicę śmierci

18:00   +   Maria Socała z dwoma mężami i synem Franciszkiem - od synowej z wnukami

18:00   +   Józef, Kazimierz i Andrzej Wójcikiewicz, Genowefa Kukuła, Józef Buldończyk, Kazimierz Bączek, Marian Grzesiewicz, Lucja Graca, Roman Socała, Emilia Korbel, Mieczysław Kryjak, Wacław Rokowski, Rafał Góra, Henryk Oboza, Zdzisław Mikołajek, Stefan Mikołajek, Marian Oboza, Stanisław Bury, Wanda Michałek, Czesław Węgrzynek, Czesława Kołaczek, Kazimierz Buda, Genowefa Żydek, Antoni Łysoń, Stanisław Łysoń, Janina Mieszczak, Ewa Wojewodzic, Krystyna Książek, Sławomir Łysoń, Teodora Cibor, Ewa Socała, Edward Oboza, Helena Wiewióra, Andrzej Bury, Maria Osowska, Bożena Silvertand, Ryszard Kolber, Marian Ściga, Aniela Dwornik, Stanisław Socała, Janina Łakomiak, Michał Kizner, Stanisław Łysoń, Salomea Rokowska, Janusz Wojewodzic, Stanisław Chmiel.

07:00        za parafię
18:00   +   Zdzisław Wojewodzic - od rodzeństwa