Ogłoszenia - Parafia Bolęcina

26.01.2020 - III Niedziela Zwykła
1. Obchodzimy dzisiaj Niedzielę Słowa Bożego ustanowioną przez papieża Franciszka.

• We wtorek, 28.01 – wspomnienie Św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła.
  • W piątek, 31.01 – wspomnienie Św. Jana Bosko, kapłana.

3. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca, kiedy czcimy Niepokalane serce NMP. Po Mszy św. o godz. 7:00 zapraszamy na adorację i nabożeństwo Pierwszych Sobót.

4. Odwiedziny osób chorych i starszych w czasie ferii będą w pierwszy piątek miesiąca, 7 lutego, od godziny 9:00.

5. W przyszłą niedzielę, 2 lutego, przypada liturgiczne święto Ofiarowania Pańskiego. W czasie każdej Mszy św. będzie poswięcenie gromnic.

6. Ze względu na urlop kancelaria będzie nieczynna od poniedziałku do piątku. Msze św. w te dni będą odprawiane o godz. 17:00.

7. Serdecznie dziękuję państwu: Chmiel, Gabryl, Kryjak, Kryjak, Chmiel, Misiek, Wawrzyn za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na potrzeby. O przygotowanie świątyni do następnej niedzieli proszę państwa: Łysoń, Chowaniec, Chowaniec, Nowak, Kukuła, Kubieniec, Buda, Wojewodzic.

8. Intencje mszalne: tutaj

Racławicka 188