Ogłoszenia - Parafia Bolęcina

15.09.2019 - XXIV Niedziela zwykła
    1. Obchodzimy dzisiaj Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Ofiarą do puszek będziemy mogli wspomóc Diecezjalne Radio Anioł Beskidów.

• W poniedziałek, 16.09 – wspomnienie Świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa.
    • W środę, 18.09 – święto Św. Stanisława Kostki, zakonnika i patrona Polski.
    • W piątek, 20.09 – wspomnienie Świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, kapłana, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.
    • W sobotę, 21.09 – święto Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

3. W środę, w piątek i w sobotę przypadają Kwartalne Dni Modlitwy za dzieci, młodzież i wychowawców.

4. W piątek zapraszamy młodzież na spotkania formacyjne Oazy po Mszy św. o godz. 18:00.

5. W sobotę o godz. 10:00 będą spotkania Dzieci Bożych. Zapraszamy dzieci do klasy 6 włącznie.

6. Ministranci i kandydaci swoje zbiórki mają w soboty o godz. 11:00.

7. Kandydaci do bierzmowania i świadkowie będą mieć próbę w niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30.

8. Serdecznie dziękuję państwu: Szatkowski, Socała, Króliczek, Socała, Socała, Miś, Kasprzyk za posprzątanie kościoła i ofiarowane kwiaty. O przygotowanie świątyni do następnej niedzieli oraz kwiaty proszę państwa: Stopa, Mikołajek, Wojewodzic, Łysoń, Wojewodzic, Curzydło, Kużma.

9. Intencje mszalne: tutaj

Racławicka 188